Historia

1992 – otwarcie przy pl.Powstańców Warszawy Klubu Sofia.  Początkowo skupiliśmy się na pokazach tanecznych wykonywanych przez tancerki i na spełnieniu potrzeb naszych klientów. Sofia była jednym z najbardziej prestiżowych i renomowanych klubów erotycznych w Warszawie, w którym nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Opinie dotyczące naszego klubu  były bardzo pozytywne i każdy wiedział gdzie się udać aby przeżyć niesamowity wieczór. Był to pierwszy klub Gogo w Warszawie.

2002 –Połączenie klubu Sofia i Night Clubu Arena. Dzięki tej współpracy dowiedzieliśmy się, że można połączyć dobrą zabawę ze spędzaniem czasu w towarzystwie pięknych kobiet wykonujących profesjonalny taniec na rurze.  Z czasem nasza oferta została poszerzona o wieczory kawalerskie, które cieszyły się bardzo dużym powodzeniem a opinie wśród mężczyzn były bardzo pozytywne. Dzięki licznym rekomendacjom ze strony klientów nasz klub zyskał renomę wśród licznych klubów erotycznych w Warszawie.

2010 – od tego roku Ekskluzywny Klub Sofia mieści się przy ulicy Polnej 13 w Warszawie. Nasz nowy lokal jest nowocześniejszy, ulepszony i już od pierwszego wejścia do klubu nasze wnętrza robią duże wrażenie. Wszystko jest utrzymane w luksusowym stylu a staranna selekcja personelu i tancerek na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.  Wraz z otwarciem nowego lokalu chcemy dostarczyć świeżości poprzez bardzo duży wybór tancerek, prywatne sale, coctail bar i dwie duże sale a także duży prywatny parking dla naszych gości.

Chcesz poczuć się wyjątkowo i zobaczyć pierwszy Gentleman's Club w Polsce? Chcesz odwiedzić najlepszy i najstarszy tego typu klub? Chcesz mieć swoje ulubione miejsce, które na stałe zagości w Twoim harmonogramie? Czekamy na Ciebie każdego dnia i zapewniamy wieczór pełen erotycznych przeżyć i atrakcji.

Uwaga! Naszym gościom zapewniamy stu procentowe bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę.