×
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty Od godziny 20:00

Super promocja na Wieczory Kawalerskie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KLUB

Night Club Sofia to jedno z najbardziej wyszukanych miejsc w samym sercu Warszawy. Osiemdziesiąt zmysłowych tancerek wprowadzi Państwa w intymny i relaksujący nastrój. Klub zniewala nową, elegancką aranżacją oraz gwarantuje pełen wrażeń show od poniedziałku do soboty od godz. 20.00.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRACA

Jeśli masz ukończone 18 lat, marzysz o wysokich zarobkach, lubisz tańczyć i szukasz w życiu nowych wyzwań - zapraszamy do współpracy. Każdą tancerkę przygotowujemy indywidualnie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HISTORIA

Chcesz poczuć się wyjątkowo i zobaczyć jeden z najlepszych klubów w Warszawie? Chcesz mieć swoje ulubione miejsce, które na stałe zagości w Twoim harmonogramie? Czekamy na Ciebie każdego dnia i zapewniamy wieczór pełen erotycznych przeżyć i atrakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

REZERWACJE

W Night Club'ie Sofia można zarezerwować jeden stolik, wynająć salę lub cały klub na prywatną imprezę, nawet na 400 osób. Znajdziecie tu 350 ekskluzywnych miejsc siedzących. Podczas zamkniętych imprez zapewniamy doskonały catering.

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!

WIECZORY KAWALERSKIE

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju wieczór kawalerski, to właśnie trafiłeś idealnie! Nasze hostessy zapewnią zabawę, o której przyszły pan młody na pewno prędko nie zapomni. Również towarzysze pana młodego będą mogli cieszyć się tą wyjątkową rozrywką i towarzystwem naszych najatrakcyjniejszych Pań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ