• Hasło: "Śledzik" !

  Zapraszamy do nas na przysłowiowego "śledzika".

  Przy rezerwacji przez stronę internetową, minimum 4 osoby obowiązują takie same promocje na alkohole jak na wieczory kawalerskie czyli:

  Proponujemy butelkę wódki Wyborowa lub Sobieski (0,5l) za 100zł zamiast 150zł

  lub

  butelkę Ballentines, Johnnie Walker lub William Pell (0,7l) za 200zł zamiast 350zł

  lub

  butelkę Tequili Sierra(0,7l) za 200zł zamiast 350zł.

 • Super promocja na Wieczory Kawalerskie!

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Zapraszamy do Night Club Sofia!

  Cały czas działamy i czekamy na Was!
  Nawet jeśli kierowcy taxi mówią inaczej i proponują inne kluby!

KLUB

Night Club Sofia to jedno z najbardziej wyszukanych miejsc w samym sercu Warszawy. Osiemdziesiąt zmysłowych tancerek wprowadzi Państwa w intymny i relaksujący nastrój. Klub zniewala nową, elegancką aranżacją oraz gwarantuje pełen wrażeń show od poniedziałku do soboty od godz. 20.00.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRACA

Jeśli masz ukończone 18 lat, marzysz o wysokich zarobkach, lubisz tańczyć i szukasz w życiu nowych wyzwań - zapraszamy do współpracy. Każdą tancerkę przygotowujemy indywidualnie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HISTORIA

Chcesz poczuć się wyjątkowo i zobaczyć jeden z najlepszych klubów w Warszawie? Chcesz mieć swoje ulubione miejsce, które na stałe zagości w Twoim harmonogramie? Czekamy na Ciebie każdego dnia i zapewniamy wieczór pełen erotycznych przeżyć i atrakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

REZERWACJE

W Night Club'ie Sofia można zarezerwować jeden stolik, wynająć salę lub cały klub na prywatną imprezę, nawet na 400 osób. Znajdziecie tu 350 ekskluzywnych miejsc siedzących. Podczas zamkniętych imprez zapewniamy doskonały catering.

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!

WIECZORY KAWALERSKIE

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju wieczór kawalerski, to właśnie trafiłeś idealnie! Nasze hostessy zapewnią zabawę, o której przyszły pan młody na pewno prędko nie zapomni. Również towarzysze pana młodego będą mogli cieszyć się tą wyjątkową rozrywką i towarzystwem naszych najatrakcyjniejszych Pań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Facebook
English version